loader image

WEBOVKY

ŠABLONY

■  Varianta pro levné webové stránky

■  Stovky různých témat pro vaši firmu

■  Šablony lze upravovat a rozšiřovat

Weby na míru jsou drahé, řádově levnější variantou jsou webovky podle šablony. O kolik jsou webové stránky na základě šablon levnější zjistíte v naší webové kalkulačce. Šablony jsou v současnosti tak variabilní, že je od webů na míru nerozeznáte. Navíc pro WordPress a Divi existují stovky různých témat. Zde se můžete pro inspiraci podívat na pár příkladů.

 

Variabilita

Lze měnit texty, barvy i celkové rozvržení šablon. Po úpravách může šablona vypadat naprosto originálně. Šablony lze rozšiřovat o další podstránky a doplňky.

 

Responzivita

Všechny šablony jsou responzivní, upravené pro zobrazování na všech velikostech monitorů a displejů. Šablony jsou také kompatibilní se všemi prohlížeči.

 

Aktualizace

Systém WordPress a šablony jsou pravidelně aktualizovány. Tím se eliminují rizika, že budou vaše stránky napadeny nebo že přestanou fungovat.

Redakční systém

Všechny šablony WordPress mají jednoduchý redakční systém. Když potřebujete změnit texty nebo obrázky, tak to ve většině případů zvládnete sami. Nemusíte platit drahé ajťáky za každou hodinu práce navíc.

Fakturační údaje:

Slovinská 37, Brno

IČ: 87624427

6 + 10 =