Vyberte stránku

WEBOVKY BRNO

Šablony Divi

Weby na míru jsou drahé. Řádově levnější variantou jsou předpřipravené šablony. Ty jsou v současnosti tak flexibilní, že je od webů na míru nerozeznáte. Navíc pro šablonu Divi existují stovky různých témat. Zde se můžete pro inspiraci podívat na pár nejnovějších. Kolik vás budou stát webové stránky na základně šablony zjistíte ve webové kalkulačce.

Výhody šablon

Výhodou šablon Divi je jejich variabilita, lze měnit texty, barvy i celkové rozvržení. Po úpravách může šablona vypadat naprosto originálně. Šablony lze rozšiřovat o další podstránky a doplňky. Všechny šablony jsou responzivní, upravené pro zobrazování ve všech typech prohlížečů a na všech velikostech monitorů a displejů. Šablony jsou kompatibilní se všemi prohlížeči.

Bezpečnost šablon

Systém WordPress a šablony Divi jsou pravidelně aktualizovány. Tím se eliminují rizika, že budou vaše stránky napadeny. Na platformě WordPress běží třetina všech webových stránek na světě.  Můžete se tedy spolehnout, že ochrana před potenciálními útoky je mnohem větší než u jiných webových stránek. 

Potřebujete poradit?

Ještě nevíte, jestli nové stránky vůbec potřebujete anebo se jen chcete na něco zeptat? Kontaktujte mě a projdeme to.

Živan Novotný

Napište, s čím vám mohu pomoci

13 + 7 =

Webdesign WEBOVKY BRNO