Vyberte stránku

Kontakt

Zavolejte nabo napište

+420 773 884 878

info@webovkybrno.cz

Živan Novotný

Manopa s.r.o.

Slovinská 37, 612 00 Brno

IČ: 05122716, DIČ: CZ05122716

Bankovní spojení: 2601010369/2010

 

10 + 14 =

FAQ

Jaké jsou nevýhody webu zdarma?

Web si musíte vytvořit a spravovat sami. Na počátku musíte zvolit správnou šablobu, kterou už nemůžete změnit. Když chcete web rozšířit, tak to často nejde. Platíte měsíční poplatky plus jednorázové platby za speciální požadavky. Jste odkázání na jednu firmu, které web zdarma provozuje, nelze změnit dodavatele.

K čemu je šifrovaná komunikace?

SSL (Secure Socket Layer) je technologie, která se v počítačových sítích používá pro šifrovanou a důvěryhodnou komunikaci. To znamená, že klient si ověří totožnost serveru, a má tedy jistotu, že mu nikdo nepodstrčil stránky falešné. Google při vyhledávání upřednostňuje šifrované stránky s předponou https.

Co je to doména?

Doména je unikátní adresa na Internetu, podle které vás najdou. Tyto stránky mají doménu www.webovkybrno.cz. Domény se platí každý rok, cena domény je kolem 150 Kč ročně. Pokud doménu ještě nemáte (nebo potřebujete další), tak vám ji zařídíme bez dalších poplatků.

Potřebuji webhosting?

Každé webová stránka potřebuje místo na cizím serveru, kde je uložena, tedy webhosting. Cena webhostingu je od 500 Kč za rok. Tento web používá webhosting Wedos. Jestli webhosting nemáte, tak vám jej objednáme a zprovozníme bez dalších poplatků.

Jak dlouho trvá tvorba webových stránek?

V redakčním systému WordPress je tvorba webovek mnohem rychlejší než v minulosti. Jednoduchý web už můžete mít do pár týdnů, větší weby s grafikou na míru trvají déle.

Webdesign WEBOVKY BRNO